st 9.11.2011 |

Zápas Zubří - Třeboň

Hráči z města rybníků dorazili na Valašsko k utkání, které začínalo až v sedm hodin večer, jen s deseti hráči do pole a dvěma brankáři. Oslabená sestava nekladla domácím odpor ani na začátku utkání. Aktuálně druhý celek extraligové tabulky s přehledem kombinoval, Mika rozděloval míče spojkám i křídlům a levoruký Stržínek s oběma křídly Mičkalem i Jurkou navyšovali skóre. Už ve 20. minutě to bylo „o deset“ (14:4) a exhibice domácích pokračovala, i když zuberští lodivodi výrazně točili sestavou. Hostům nelze upřít snahu, ale v jejich kádru snesl přísnější extraligové měřítko snad jedině levý křídelník Kubík. Do druhé půle nahradil v brance domácích Malinu Orság a na rozehrávku se postavil Šusťáček, na obrazu hry se ale nezměnilo nic. Asi nejlépe dění na hřišti charakterizuje fakt, že období od 31. do 45. minuty skončilo 12:2. V posledních patnácti minutách diváci v poloprázdné zuberské hale příliš líbivou házenou neviděli, zato se jim představili v zeleném domácím dresu všichni nadějní hráči lavičky, z nichž asi nejvíce potěšil výkon levorukého křídelníka Měchýře.