ne 4.12.2011 |

Zápas Hranice - Jičín

Jičínští tažení mladým talentem Tomášem Babákem svým dynamickým úvodem v Hranicích slavili úspěchy. Rychle se ujali vedení 3:1, Hranice však jejich nástup přibrzdily, v 10. minutě to bylo 4:4 a vzápětí převzali domácí vedení. Zkušený brankář Kučerka podržel Hranice i v oslabení a v 16. minutě vedl domácí celek už 9:6. Až čtyřbrankový náskok domácích korigoval ve 24. minutě Vocásek v jičínském dresu na 11:12, když Hranice mírně povolily vysunutou aktivní obranu. Svůj náskok si ale záhy vzali Hraničtí zpět a v poslední minutě první půle zvyšoval Čadra na 16:12. Úvod druhého poločasu se pak domácím vůbec nevydařil a ve 33. minutě to bylo 16:16. Až do konce zápasu se pak skóre stále tahalo o jednu, dvě branky, častěji dotahovat však stále museli hosté. Od poslední čtvrtiny viděli televizní diváci spoustu chyb a nepřesností, které pramenily možná i z únavy. Od 51. do 55. minuty (25:25) se ani jeden z celků nedokázal prosadit, střeleckou nemohoucnost přerušil až Tomáš Babák (25:26). Tři čtvrtě minuty před koncem to bylo 26:26 a jičínská lavička si vyžádala time-out. Jičínští však chybovali a u míče byli domácí. Přišla opět time-outová porada, ale ani Hraničtí svou šanci nezvládli a utkání tak končí zaslouženou remízou.