ne 4.12.2011 |

Zápas Přerov - Lovosice

Přerov – Lovosice 24:33 (13:15) Bleskový nástup Lovosic zarazil Hanáky v úvodu podvečerního utkání. Na straně Přerova se nedařilo ani takovým oporám jako je Hastík, za to Lovosice sypaly do domácí branky střelu za střelou a v 10. minutě vedly 6:1. Potom se hosté přibrzdili a v 16. minutě domácí korigovali na 7:9. I o poločase dělily oba soupeře dvě branky. Rozhodující náskok si Severočeši vytvořili mezi 40. a 44. minutou, kdy odskočili soupeři na rozdíl šesti branek 16:22. Podíleli se na tom hlavně Motl se Škvařilem a do 51. minuty navýšili Lovosičtí své vedení ještě o dvě branky (18:26). V posledních třech minutách přidali hosté do domácí sítě ještě tři branky v řadě a jejich náskok byl desetibrankový 33:23 a na straně Přerova korigoval na devět gólů Zedek.