so 10.12.2011 |

Zápas Třeboň - Kopřivnice

Na jihu Čech dnes bylo k vidění hodně nepřesností a málo branek. Tedy hlavně v prvním poločase. Vstup do utkání se vydařil lépe domácím (2:0), na dvou proměněných střelách se však Třeboňští na dlouho zarazili a umožnili tak soupeři otočit skóre na 6:2. Až do konce první třicetiminutovky si pak drželi dvou až tříbrankový náskok na své straně právě hosté z Kopřivnice, v jejichž dresu dnes dominovali především Aspridis s Řečkem. Druhý poločas byl pak zcela vyrovnaný, po většinu popřestávkového poločasu však mírné vedení nepouštěli ze svých rukou házenkáři hostujícího celku. Domácí se dostali do vedení jen krátce ve 43. minutě a 48. minutě, k obratu v utkání však v jihočeském dresu nebyl schopný zavelet nikdo. V poslední minutě za stavu 20:21 neudržel nervy na uzdě Zbíral, vykoledoval si dvouminutový trest a sedmičku proti domácí brance, kterou Aspridis proměnil. Kopřivnice se tak radovala z vítězství 22:20 a Třeboň se nadále krčí na spodku tabulky s jediným získaným bodem.