ne 11.12.2011 |

Zápas Plzeň - Přerov

V prvním poločase byl souboj na západě Čech maximálně vyrovnaný. Nejvýraznější náskok, a to tříbrankový, si dvakrát za první třicetiminutovku vytvořili domácí, do druhé půle si však odnášeli výhodu jen jediné branky. Domácí obrana hrála tvrdě a byla proto často napomínána, čehož dokázali hostující hráči využít jak v přesilovkách, tak při proměňování nařizovaných sedmimetrových hodů. Hanáci pak definitivně zaskočili domácí házenkáře mezi 41. a 45. minutou, kdy byli bojovnější a z vyrovnaného stavu 19:19 odskočili soupeři na 24:20. Plzeňané se sice ještě pět minut před koncem dokázali přiblížit na dvoubrankový rozdíl 26:28, v posledních minutách už se však střelecky dařilo jen Strýcovi a jeho kadence nebyla dostatečná. Naopak závěrečné tři branky z dílny Plška a Perničky se zasloužily o to, že si Přerov odváží domů plný bodový zisk.