ne 11.12.2011 |

Zápas Frýdek Místek - Hranice

Frýdek – Místek – Hranice 23:23 (11:13) V regionálním derby se dnes dělily body rovným dílem a i celý průběh utkání byl velmi vyrovnaný. Branky padaly v rychlém tempu na obou stranách a to ještě řada střel skončila mimo branku či v rukou brankářů. Hraničtí ve 20. minutě sice soupeři odskočili na rozdíl čtyř branek 9:5, ve 27. minutě ale Kichner snižoval na pouhou jednu branku rozdílu a bylo to 11:12, do konce první třicetiminutovky Galus ještě zajistil Hranicím poločasové dvoubrankové vedení. Úvod druhé půle opět maximálně vyrovnaný, nejvýše dvoubrankové vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Ve 48. se hostům podařil podobný únik jako v poločase prvním (16:20), potom však přišlo několik nepřesností na straně Hranic, dvě neproměněné sedmičky a závěr utkání spěl k dramatu. Minutu před koncem dokonce domácí vedli a sahali po obou bodech, hranický trenér si však vyžádal time-out, tým uklidnil a po vyrovnávací brance Galuse se tak oba celky o body podělily.