st 14.12.2011 |

Zápas Zubří - Frýdek Místek

Po porážce v Jičíně si Zubří spravilo chuť v utkání s Frýdkem. Rozhodně to však Zuberští neměli jednoduché a na body se docela natrápili, o čemž svědčí i konečný výsledek utkání. Úvod domácím vyšel, brzy vedli 5:1. V patnácté minutě už se ale hostující družstvo dotáhlo na rozdíl jediné branky a ve stíhací jízdě pokračovali do konce poločasu. I ve druhé půli se domácím dařilo udržovat jen mírný, přibližně dvou až tříbrankový náskok. Hostující celek totiž úspěšně eliminoval nejsilnější zbraň domácích – rychlé útoky a postupnému útoku Zubří zase chyběl zraněný pivot Bechný. Důležité branky proměnil zuberský Stržínek, úspěšně však domácím střelcům vzdoroval Šoltés ve frýdecké brance. To všechno byly příčiny toho, že si domácí za celý druhý poločas nebyli schopni vytvořit uklidňující náskok a až do konce tak bylo utkání napínavé. Zubří si ale nakonec v posledním kole tohoto kalendářního roku připisuje dva body po poměrně těsném dvoubrankovém vítězství.