út 7.2.2012 |

Zápas Lovosice - Zubří

Úvodní utkání jarní části soutěže sehrávané v Lovosicích bylo jako na houpačce. Na úvod se lépe dařilo Zubří, domácí však rychle průběh otočili - mezi 9. a 12. minutou si vytvořili čtyřbrankový náskok 8:4. A čtyř až pětibrankový náskok si udržovali po zbytek poločasu. Střelecky nejúspěšnější byly tradiční opory Motl se Škvařilem a do 37. minuty si dobře nastartovaní Lovosičtí udržovali pohodlný pětibrankový náskok (18:13). Pak ale přišla čtyřbranková šňůra pro změnu v podání hostujících Valachů, mezi 47. a 53. minutou další pětibranková série z dílny Hantáka se Stržínkem a sedm minut před koncem se tak Zubří dostalo dokonce do vedení 23:21. Dramatický závěr ale vyšel lépe Severočechům. Vzal to na sebe zkušený Šuma a dvacátou čtvrtou brankou domácích zajistil jejich první letošní vítězství. V posledních třech minutách už diváci žádnou branku neviděli.