st 8.2.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Kopřivnice

První poločas ve Frýdku byl na branky velmi bohatý, jakoby se hrálo bez obran. Poprvé se do tříbrankového vedení dostali domácí v 10. minutě, o pět minut později ale bylo skóre otočeno a 10:9 vedli sousedé z Kopřivnice. Do poločasu se vedení ještě několikrát přehouplo ze strany na stranu, nakonec se však ustálilo na kontě Frýdku, v jehož barvách dnes vynikal desetibrankový Holbein. Přibližně pětibrankový náskok si pak udržovali domácí i ve druhé půli, kdy se k Holbeinovi přidali ještě Vacula s Kichnerem. Poslednímu jmenovanému se dařilo především při proměňování sedmimetrových hodů. Na druhé straně vzdoroval Gřes se Střelcem, avšak ani třicet branek, které nastříleli do branky Frýdku, nestačilo na zisk bodů. Naopak se dočkali poměrně vysoké osmibrankové porážky.