st 8.2.2012 |

Zápas Plzeň - Hranice

Po zimní přestávce se dnes poprvé utkali soupeři z opačných pólů republiky. Při minulém měření sil skončil vzájemný souboj remízou, tentokrát se vítězství, které je přiblížilo naději na postup do „horní šestky“, radovali Západočeši. Od začátku byli lepším družstvem na hřišti, i když stejně jako soupeř produkovali řadu technických chyb. V souboji Kučerka – Motlík byl úspěšnější strážce domácí branky, a tak i jeho zásluhou Plzeň od asi 14. minuty stále vedla přibližně čtyřbrankovým rozdílem. Ve druhé půli předvedly Hranice hodně těžkopádný rozjezd a umožnily tak soupeři odskočit do 38. minuty až na desetibrankový rozdíl 20:10. Po tomto brankovém půstu sice přispěchal s jedenáctou brankou hostů Dolák, i pak se ale celek Hranic v útočné fázi trápil a náskok Plzně narůstal. Čtyři minuty před koncem zápasu vedli domácí už o čtrnáct branek a díky koncentrované kolektivní hře se nakonec dočkali zaslouženého a vysokého vítězství.