st 8.2.2012 |

Zápas Jičín - Třeboň

V prvním domácím duelu letošního roku přivítali hráči Jičína poslední celek extraligové tabulky. Poločasové skóre 11:11 rozhodně neodpovídalo průběhu první půle. Střelecká aktivita hostujícího celku se na dlouho zarazila v 9. minutě za stavu 4:2 a znovu se jejich brankostroj roztočil až ve 20. minutě, kdy nařízeno sedmičku proměnil třeboňský Kotlaba (8:3). Stejný hráč se pak největší měrou podílel i na poločasovém vyrovnání, když laxním přístupem umožnili Jičínští nadšeně bojující Třeboni srovnat skóre. Úvod druhé půle se opět vyvedl lépe domácím, až do 45. minuty se ale dařilo Jihočechům udržovat přijatelnou asi dvoubrankovou ztrátu. Schams se sice vyznamenal několika výbornými zákroky, na střelecký apetit Tomáše Babáka ale nestačil. Až do 55. minuty si Jičínští udržovali asi šestibrankový náskok (24:18). Dvě minuty před koncem už ale Vocásek zvyšoval na desetibrankový rozdíl a utkání skončilo za kulatého stavu 30:20.