so 11.2.2012 |

Zápas Třeboň - Frýdek Místek

První poločas byl velmi vyrovnaný. Výjimkou byla pasáž mezi 12. a 15. minutou, kdy čtyřbranková šňůra hostujícího Frýdku-Místku znamenala vedení hostů 7:4. Do poločasové přestávky však Jihočeši srovnali krok. Kdo očekával, že ve druhém poločase aspirant na horní šestku zapne a domácího outsidera převálcuje, byl zklamán. Třeboň dokázala ve druhé půli hrát velmi koncentrovaně v obraně, eliminovala silnou zbraň Frýdku – střelbu z křídel a dostala se do vedení. Po pětibrankové sadě v podání Kotlaby s Mošovským si trenér Kekrt sice vzal oddechový čas, paradoxně tím však spíš pomohl domácímu družstvu. Ačkoliv se Frýdek snažil měnit systémy jak v útočné tak obranné fázi, vedení domácích narůstalo (54. minuta 25:20). V závěru se blýskla dobrými akcemi opět dvojice Mošovský – Kotlaba a Třeboň slavila první vítězství sezóně 2011/2012.