so 11.2.2012 |

Zápas Brno - Jičín

Podobně jednoznačná jak v Praze byla situace v prvním poločase i v moravské metropoli Brně. Sem zavítal Jičín a ani Severočeši nenechali nikoho na pochybách, že soupeře z dolní půlky tabulky na brněnské palubovce pěkně potrápí. Rychlé brejky, kompaktní obrana a v 15. minutě to bylo 3:8. Minimálně tříbrankové vedení si pak Jičínští udržovali až do přestávky, i když Brno se snažilo držet alespoň na dostřel a šetřilo síly na těžkou další třicetiminutovku. Nástup ze šaten se Brnu absolutně nevydařil! Šest branek v řadě z dílny Naimanna s Babákem a bylo to 9:21. A Jičín stále neměl dost. Další rychlá branková série přišla mezi 49. a 52. minutou a hosté vedli už o čtrnáct branek (15:29). S tímto náskokem už se Jičín spokojil a utkání se již jen dohrávalo. Souboj skončil za stavu 20:32.