st 7.3.2012 |

Zápas Zubří - Plzeň

Ještě v prvním poločase se v Zubří dařilo lépe Plzni. V dohrávce se hosté brzy ujali vedení a v 11. minutě to bylo 4:0. Smůlu Zubří prolomil až Ondřej Mika a jeho družstvo se probudilo. Za pět minut bylo vyrovnáno 5:5 a až do konce poločasu se pak vedení přelévalo ze stran na stranu, do šaten šli s jednobrankovou výhodou ale opět Západočeši. Po celý druhý poločas se pak skóre tahalo o jedinou branku, ani jedno družstvo nedokázalo svému soupeři odskočit. Rozhodla tak poslední pětiminutovka. Během ní Plzeňští ani jedinkrát neskórovali. Malina totiž zamkl branku, síť Plzně rozvlnil ještě třemi brankami Stržínek a Zubří se tak před domácím fanklubem radovalo z cenných dvou bodů za napínavý a vyrovnaný souboj.