ne 26.2.2012 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

První poločas v Hranicích byl jako na houpačce. Vedení 4:1 se ujali v 11. minutě hosté, ve 22. minutě domácí otočili na 8:7, minutu před přestávkou vedli zase Pražané 13:11. Dařilo se Bajgarovi, na druhé straně dobře pálili Kotrč s Kastnerem. Druhý poločas zahájily oba celky oslabeny – hosté o jednoho, domácí o dva hráče a snad i toto napomohlo k navýšení náskoku Dukl na 16:12. Ve 43. minutě bylo ale zásluhou Herdy vyrovnáno na 18:18. Tehdy ale Dukelští zaveleli k závěrečnému ataku. Čtyři branky v řadě znamenaly odskočení na 22:18 a tuto ztrátu už domácí do konce utkání nedotáhli. Čtyřbrankovým rozdílem dnešní souboj skončil a Dukla tak o dva body navýšila svůj náskok na prvním místě tabulky nejvyšší mužské soutěže.