ne 4.3.2012 |

Zápas Hranice - Brno

Hosté zaskočili v Hranicích domácí házenkáře a v 10. minutě vedli 6:0. Střeleckou smůlu prolomil až Čarda v 11. minutě a pak začali Hraničtí náskok soupeře postupně stahovat. Mezi 17. a 27. minutou se střelecky zase odmlčeli Královopoští a Hranice konečně vyrovnaly. Do dalšího poločasu si odnášely dokonce jednobrankové vedení. Po návratu ze šaten se domácím dařilo ještě líp – po patnácti minutách druhé třicetiminutovky vedli o pět 19:14, čtyři minuty před koncem byl jejich náskok už sedmibrankový. Dařilo se Herdovi s Indrákem. Brněnští ostrostřelci Mičola s Večeřou sice odpovídali, náskok soupeře ale nestáhli. Brno si tak odváží z Hranic osmibrankovou porážku a domácí se tak dotáhli na Plzeň, která má však zápas se Zubřím k dobru.