pá 2.3.2012 |

Zápas Přerov - Kopřivnice

Domácí byli odhodláni odčinit drtivou porážku z nedělního zápasu v Zubří. Přesto však vstoupili od utkání poněkud vlažně, na nedůraznou Kopřivnici to však stačilo. Prakticky celý první poločas Hanáci vedli, hosté opakovaně vyrovnali, na víc však neměli. V posledních deseti minutách první půle domácí gólman Štolcar skvělými zákroky položil základ po gólový trhák až na poločasových 18:11, přičemž nejvíce se střelecky dařilo Kavkovi s Hradilem a Perničkou. Druhá půle byla jako na houpačce. Hosté se nevzdávali a dokázali korigovat ve 39. minutě na rozdíl tří branek (20:17) především zásluhou Rachače a Gřese. Přerovské vrátila zpět do sedla dvojnásobná téměř dvouminutová přesilovka (22:17). Kopřivnice však i nadále kousala. Když Veřmiřovský v 49. minutě korigoval na rozdíl jediného gólu (26:25), schylovalo se k dramatu. To však zkušení Hanáci nedovolili. Poslední desetiminutovku zvládli mnohem lépe a nakonec v pohodě zvítězili šestibrankovým rozdílem 33:27.