so 10.3.2012 |

Zápas Brno - Lovosice

Lovosice od začátku utkání v jihomoravské metropoli plnily roli favorita. První poločas vyhrály o devět branek. Domácí házenkáři hostům často usnadňovali práci – neproměnili několik vyložených příležitostí a Lovosické naopak pouštěli do střeleckých pozic. Navíc jim chyběl kanonýr Hubáček. Ani ve druhé půli nedokázali Královopolští zkoncentrovat obranu a eliminovat nebezpečnost hostujících střelců. Ve 35. minutě vedli Severočeši už 22:10. V posledních deseti minutách sice diváci sledovali mírné střelecké nepřesnosti na obou stranách, náskok hostujícího celku však byl i tak více než dostatečný. Pět minut před koncem vedli hosté již 30:18, do konce zápasu se však domácí házenkáři přece jen dopracovali ke dvacáté brance, a tak při závěrečném klaksonu svítilo na ukazateli skóre 20:33.