so 10.3.2012 |

Zápas Třeboň - Přerov

Hanáci si dnes s třeboňskými házenkáři poradili jednoznačně. Ve 12. minutě se ujali vedení 7:4 a od té doby už nedovolili soupeři ani, aby jim dýchal na záda. Ve 20. minutě byl jejich náskok sedmibrankový 14:7 a dále narůstal. Jihočeši dělali víc technických chyb a Přerov toho dokázal využít. Až těsně před přestávkou Kotlaba korigoval na 13:19. I druhá půle se nesla v diktátu hostujících házenkářů. Na deset gólů narostl jejich náskok už ve 40. minutě, na začátku poslední desetiminutovky zvyšoval už jeden z nejlepších hostujících střelců Kovařík na 34:22. Vedle něj se blýskl deseti proměněnými střelami i Kavka. Přerované nepolevovali ani v závěru a soupeři tak nedovolili výsledek utkání ani upravit do přijatelnější podoby. Přerov tak s přehledem porazil Třeboň 38:27.