ne 18.3.2012 |

Zápas Přerov - Jičín

Utkání v Přerově bylo od svého počátku maximálně vyrovnané a soupeři se s velkou pravidelností střídali ve vedení. Ve 12. minutě to bylo 4:5, ve 25. minutě 13:12. Dvoubrankový náskok si vytvořili až dvě minuty před koncem poločasu hosté (13:15) a do přestávky ho udrželi. Vedení drželi na své straně v posledních utkáních dobře rozjetí Jičínští dlouho i ve druhém poločase, stále však nedokázali soupeři odskočit do bezpečnější vzdálenosti. Domácí stále dotahovali nejvýše tříbrankovou ztrátu (19:22, 21:24) a ještě i na začátku poslední desetiminutovky prohrávali 26:27. Pak ale Pernička s Plškem čtyřmi brankami v řadě otočili skóre na 30:27 a hosté už obratu nedosáhli. Jičín tak nakonec odjel z Hané bez bodu.