so 24.3.2012 |

Zápas Třeboň - Hranice

Dva dnešní soupeři se budou utkávat i v nadstavbě, kde budou bojovat o lepší pozici v dolní šestce. Do utkání vstoupily oba celky vyrovnaně, po deseti minutách to bylo 3:4. Průběh utkání ale dnes diktovali především brankáři – na straně domácích Schams, v brance hostů Kučerka a i proto dnes diváci v Třeboni viděli jen málo branek. Závěr poločasu zvládli lépe hosté a odskočili svému soupeři zásluhou Čadry a Doláka na dvoubrankový rozdíl. I druhý poločas se vydařil lépe Hranicím. Rozhodující čtyřbrankový náskok získali hosté ve 47. minutě (12:16). Dobře mířil právě již zmíněny Čadra, v dresu Jihočechů nevynikal výrazněji nikdo ze střelců a manko se jim nedařilo snížit. Nejblíže se Hranicím Třeboňští přiblížili tři minuty před koncem za stavu 15:17, pak ale dvěma rychlými brankami hosté svůj náskok zpět navýšili a pojistili své poslední vítězství základní části.