ne 29.4.2012 |

Zápas Přerov - Lovosice

Čtvrté nadstavbové kolo otevřel v pátek večer souboj Lovosic s Přerovem. Hosté na Hané trochu zaspali vstup do utkání, když v 8. minutě prohrávali 3:5, o dvě minuty později ale tři rychlé branky Landy, Škvařila a Motla vedly k obratu ve skóre na 6:5 a vedení už Lovosičtí ze svých rukou nepustili. Přerovu dovolili maximálně vyrovnat. O poločase vedly Lovosice 16:13 a nástup do druhé půle měly ještě dynamičtější. Na každou branku do své sítě zareagovali Severočeši alespoň dvěma do svatyně Hanáků, a tak deset minut před koncem zápasu vedli rozdílem deseti gólů 29:19. Ve 26. minutě vedli hosté už o jedenáct (32:21). Konečná korekce na závěrečný osmibrankový rozdíl byla pak zásluhou opor Kovaříka s Plškem.