út 1.5.2012 |

Zápas Jičín - Zubří

Zubřané nedokázali naplno využít příležitost, kterou jim dnes poskytly Lovosice porážkou Dukly. Jen dnes byli spíš v pozici toho, kdo bod za remízu ztratil, než kdo ho vybojoval. Do patnácté minuty bylo stále skóre vyrovnané (2:2, 5:5). Pak začali Valaši budovat náskok, který ještě před přestávkou narostl na pět branek (9:14). Úvod druhé půle se pak Zuberským vůbec nevydařil, už ve 36. minutě bylo vyrovnáno (16:16). Až do konce utkání pak sice byli stále o krok napřed a minimální ztrátu dotahovali Jičínští, utkání ale spělo do dramatického závěru. V poslední minutě utkání vybral oddechový čas trenér Babák, který dobře připravil své svěřence na následující akci a Kraus se postaral o vyrovnání na 27:27. Na to zareagoval time-outem kouč Mika, jeho svěřenci už však v posledních patnácti vteřinách nedokázali vsítit vítězný gól.