so 5.5.2012 |

Zápas Lovosice - Zubří

Lovosice – Zubří 27:23 (18:7) Utkání velmi vysoké házenkářské úrovně dnes sledovali diváci na severu Čech. Tady minulý víkend padla Dukla, dnes jedou z Lovosic bez bodu házenkáři Zubří. Rozhodnuto bylo prakticky už po patnácti minutách. Na konci první desetiminutovky Valaši prohrávali 5:1, šňůra čtyř branek mezi 13. a 16. minutou z rukou Landy a Motla pak znamenala navýšení manka Zubří už na sedm gólů (10:3). O přestávce prohrávalo Zubří už o jedenáct branek a ne a ne se dostat do tempa. Jakoby měli Zuberští nervozitou svázané ruce, navíc řadu jejich pokusů likvidoval Šálek. Posledních dvacet minut utkání vyšlo Zubří o poznání lépe. Rozstříleli se Mika se Stržínkem a rychle stahovali ztrátu hostů. Náskok domácích byl však příliš vysoký. Ve skvělé atmosféře, na níž se téměř rovným dílem podíleli jak domácí tak valašští fans, tak i přes dynamický finiš Zubří padlo čtyřbrankovým rozdílem 23:27.