út 8.5.2012 |

Zápas Jičín - Přerov

Diváci v Jičíně v prvním poločase zápasu mezi domácími a Přerovem moc branek neviděli. Maximálně vyrovnaná první třicetiminutovka byla přehlídkou zákroků brankáře Štolcara, ale i úspěšných střel domácího Zemana. Domácí si stále udržovali mírný náskok, Hanáci se však snažili držet na dostřel. Těsně před přestávkou Pernička srovnal na 11:11 a ve druhém poločase se začínalo od nuly. I ve druhé půli narůstalo skóre jen zvolna a pomalu narůstalo i vedení domácích házenkářů. Tempo střelby Jičínských se zvedlo v poslední čtvrtině zápasu. Deset minut před koncem vedli Východočeši rozdílem šesti gólů 22:16, Zemánek s Kovaříkem se ale snažili manko zkorigovat. Nakonec však i přes snahu Přerovských Jičín zvítězil čtyřbrankovým rozdílem 25:21.