so 12.5.2012 |

Zápas Lovosice - Jičín

Dva geograficky blízké celky se tentokrát utkaly na severu Čech v Lovosicích a dobře nastartovaní domácí, které přibrzdila až v minulém kole Karviná, opět bodovali. První poločas se jim ale vůbec nevydařil. Už po patnácti minutách prohrávali vysoko 8:3 a pětibrankové manko si odnášeli i do šaten. Zeman s Kvasničkou byli střelecky při chuti, ve druhém poločase se naopak rozstříleli lovosický Motl s Landou a poté, co domácí vyhráli prvních šest minut druhé půle 6:1, bylo vyrovnáno (15:15). Pak už sypali domácí kanonýři do branky soupeře střelu za střelou a druhou třicetiminutovku tak vyhráli 21:9. Celkově tak zvítězili vysoko rozdílem sedmi gólů. Skvělý obrat Lovosic ve druhém poločase tak znamenal i změnu v tabulce horní šestky – Severočeši přeskočili Jičín a okupují čtvrtou příčku.