so 19.5.2012 |

Zápas Lovosice - Přerov

I tento pátek dva celky zahájily předposlední nadstavbové kolo s jednodenním předstihem. Do Lovosic zavítali Hanáci z Přerova a dneska neměli svůj den. Lovosice se vezou v závěru sezóny na dobré výkonnostní vlně a sbírají body jako na běžícím pásu. Nejinak tomu bylo i dnes. Přerovanům se nepovedlo dobře načasovat příjezd. Z důvodu špatné dopravní situace přijeli asi o půl hodiny později a začátek utkání tak byl odložen. Po příjezdu jakoby se Přerované nestihli zkoncentrovat, a tak úsek zápasu mezi 15. a 22. minutou prohráli 6:0 a skóre bylo 11:5 pro domácí celek. To byl rozhodující náskok Severočechů v utkání, který hosté už ne a ne vymazat. Před odchodem do šaten narostla ztráta Hanáků už na osm branek, přičemž nejvíc se snažil vzdorovat přerovský Plšek. Ani jeho devět gólů ale nestačilo k tomu, aby hosté výrazně zkorigovali ztrátu. Ve 45. minutě to bylo 24:17, deset minut před koncem 29:21. Nejvýraznější korekce se podařila Perničkovi v závěru utkání, kdy třemi brankami v řadě upravil závěrečné skóre na přijatelných 27:31.