ne 15.4.2012 |

Zápas Hranice - Kopřivnice

V prvním poločase utkání se vedení přelévalo ze strany na stranu. Nejdříve se ho ujali hosté z Kopřivnice (3:5), po patnácti minutách hry vedly 6:5 Hranice, po dvaceti minutách hry tahali za delší konec provazu zase Kopřivničtí 8:6. Pro první třicetiminutovku byla charakteristická řada nepřesností a nevyužitých šancí a poločasové skóre bylo tak vyrovnaných 11:11. Hned v úvodu druhé půle se ale dvoubrankového vedení ujali domácí a definitivní zlom v utkání nastal ve 41. minutě. Mezi 40. a 51. minutou padlo do sítě hostů devět rychlých střel, na které zareagoval jen jedinkrát Hanzelka. Náskok domácích tak narostl na deset branek a tuto ztrátu zkorigoval do konce utkání jen mírně opět právě Hanzelka s Rachačem na konečných 29:22.