so 21.4.2012 |

Zápas Brno - Kopřivnice

Ani ne stovka diváků dnes v Brně přihlížela prvnímu nadstavbovému vítězství domácích házenkářů. Předposlední Kopřivnice vedla jen v prvních dvou minutách do stavu 2:1. Pak už čtyři rychlé branky královopolských střelců předznamenaly další průběh utkání. V 7. minutě vedli domácí házenkáři 5:2, v 18. minutě 10:6. Tradičně střelecky úspěšný byl Hubáček, krok s ním drželi Zima s Mičolou. Z kopřivnických střelců naopak vynikal jen Hanzelka, a tak ve 45. minutě hosté prohrávali 15:20. Navíc se jim vůbec nevydařil úsek utkání mezi 48. a 55. minutou, který prohráli 1:6 (55. minuta 27:19) a v závěru zápasu už se tak mohli snažit jen o co nejpříznivější korekci skóre. Ta se nakonec podařila Veřmiřovskému s Martináskem a Kopřivnice tak v Brně podlehla 24:31.