so 28.4.2012 |

Zápas Třeboň - Kopřivnice

Třeboň – Kopřivnice 24:25 (13:11) Třeboňským se pomalu rozplývají i poslední naděje na záchranu v soutěži. Dnes podlehli o jedinou branku hostům z Kopřivnice. Ti okupují předposlední příčku. Kopřivničtí měli lepší nástup do utkání. Domácí obránce zaměstnával hlavně střelec Rachač. Pak domácí zlepšili obranu a začalo se jim dařit i v útoku, kde se nejčastěji dokázal prosadit Loskot, a tak domácí o poločasové přestávce vedli 13:11. Druhý poločas začali opět lépe hosté z Kopřivnice, dokázali se na Třeboň dotáhnout. Pak byla hra velmi vyrovnaná a vedení se přelévalo ze strany na stranu. V závěru měla ale více štěstí Kopřivnice. Její házenkáři Gřes s Marináskem v poslední minutě zajistili odskočení hostujícího celku na 25:23 a závěrečná střela Kubíka už stačila jen na korekci na konečných 24:25.