so 28.4.2012 |

Zápas Plzeň - Brno

I přesto, že je přišlo podpořit jen osmdesát diváků, bojovali Plzeňští o co nejlepší výsledek. Už po deseti minutách vedli Západočeši 8:3, pět minut před přestávkou 14:9. Dobře se vedlo tradičním oporám Vinkelhöferovi s Bečvářem a Pohlmanem. Rozhodující vedení si vytvořili domácí hráči v první půlce druhé třicetiminutovky. Tehdy na každou branku Brna připadly tři branky Plzně, a když ve 47. minutě vedla Plzeň už dvanáctibrankovým rozdílem (32:20), bylo rozhodnuto. Závěrečná úprava skóre pak byla dílem Zimy s Hubáčkem, na vysoké porážce Brna to však příliš nezměnilo. Stínem utkání je pak trest pro Škvařila, který si po třech dvouminutových trestech vysloužil další napomenutí za nesportovní chování.