út 1.5.2012 |

Zápas Brno - Hranice

Utkání v Brně mělo poměrně jednoznačný průběh. Domácí drželi se soupeřem krok jen v prvních patnácti minutách. Už v poslední pětiminutovce prvního poločasu si pak Hraničtí vybudovali rozhodující náskok, když Čadra s Galusem čtyřmi brankami v řadě zajistili svému celku pětibrankové poločasové vedení. Střelecky při chuti pak byli hráči hostujícího družstva i na začátku druhé půle, a tak na konci 40. minuty vedli už desetibrankovým rozdílem 22:12. Domácí házenkáři sice ještě bojovali, aby alespoň upravili nevzhledné skóre, ale i korekci, které dosáhli díky šňůře šesti čtyř branek do 49. minuty (16:22), Hraničtí opět rychle smazali a na konci utkání tak na ukazateli skóre opět svítil desetibrankový rozdíl 20:30.