ne 29.4.2012 |

Zápas Plzeň - Kopřivnice

Podobně jako minulý víkend Plzeň, tentokrát si výlet přes republiku obohatila jedním zápasem navíc Kopřivnice. Po včerejším vítězství nad Třeboní přijela o další body bojovat do Plzně, tady však sklidila jen vysokánskou porážku. Už po patnácti minutách prohrávali Kopřivničtí vysoko 10:2, o přestávce byla jejich ztráta už desetibranková 18:8. A první část druhého poločasu byla pro Kopřivnici ještě neúspěšnější. Do 44. minuty skórovali jen čtyřikrát, zatím co do jejich sítě padlo hned jedenáct plzeňských střel, především z ruky Škvařila s Bečvářem a Vinkelhöferem. Na druhé straně skóroval víckrát než jednou pouze Gřes. Za stavu 29:12 tak bylo už vše rozhodnuto a utkání už se jen dohrávalo. Posledním hřebíčkem bylo pět rychlých branek Bečváře s Pohlmanem, které uzavřely skóre zápasu na vysokém sedmnáctibrankovém rozdílu.