út 8.5.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Kopřivnice

Regionální derby s napínavým a nečekaným průběhem se odehrálo ve Frýdku. Hostující házenkáři tady o přestávce prohrávali o sedm branek, když jejich síť plnili především Mynář s Petrovským. Po celou první třicetiminutovku ztráceli Kopřivničtí alespoň tři, nejvíce pak sedm branek. O to velkolepější byl obrat, který se jim podařil ve druhém poločase. Na palubovku nastoupili jako vyměnění, jejich herní projev se výrazně zlepšil a postupně začali ukrajovat z náskoku domácího celku. Úsek utkání mezi 46. a 53. minutou vyhráli 7:1 a otočili tak nepříznivé skóre z 22:26 na 29:27. A toto rozhodlo. Frýdek sice ještě vyrovnal, hosté si však obratem vzali dvoubrankové vedení zpět a uhájili ho v dramatickém závěru utkání až do závěrečného klaksonu.