út 8.5.2012 |

Zápas Brno - Třeboň

Začátek utkání přinesl atraktivní a rychlou házenou a v prvních minutách bylo skóre maximálně vyrovnané. V desáté minutě ale při přesilovce zavelel Hubáček do útoku a domácí si rychle vytvořili čtyřbrankoví náskok (9:5). Tehdy si Jiskra vybrala oddechový čas a po něm koncentrovanou hrou snížila manko na dvě branky 9:11. Na devíti vstřelených brankách se ale Jihočeši na dlouho zasekli a dali tak soupeři možnost odskočit na rozdíl sedmi gólů 16:9. Ve druhé půli pak už domácí jen potvrzovali svou převahu na hřišti. Výbornými zákroky se blýskl Bavlnka, domácí proměňovali vypracované šance a Třeboň nedokázala odpovídat. Házenkáři z jižních Čech nenastříleli za utkání ani dvacet branek a odváží si domů jedenáctibrankovou nálož.