so 19.5.2012 |

Zápas Brno - Plzeň

Utkání Brna s Plzní hrané před hrstkou brněnských diváků bylo vyrovnané jen v prvním poločase. I tehdy ale za delší konec tahali stále spíš domácí, i když vedli nejvýše o tři branky a Plzeň srovnala až v poslední minutě prvního poločasu na 14:14. Bodoval hlavně Hubáček, vyrovnávací branku Plzně proměnil Šindelář. Naopak do druhého poločasu vlétli hosté jako draci a prvních jedenáct minut popřestávkové půle vyhráli vysoko 9:1. Jejich náskok tak byl rázem osmibrankový. Posledních dvacet minut zápasu se ale Západočechům nevyvedlo. Do konce zápasu skórovali už jen dvakrát a to z ruky Bečváře a domácí zásadně ukrojili ze soupeřova náskoku. Na poslední tři branky už jim ale nezbyly síly a tak přes vydařený konec zápasu podlehli Královopolští Plzni o tři branky.