so 19.5.2012 |

Zápas Kopřivnice - Třeboň

Kopřivnice – Třeboň 27:25 (17:13) Ani v předposledním zápase sezóny Třeboň nezabodovala a s pouhými čtyřmi body za jediné vítězství a dvě remízy se krčí na chvostíku tabulky. Pro Kopřivnici už dnešním vítězstvím sezóna skončila, zápas posledního kola s Plzní si předehrála již před několika týdny. Od začátku utkání diktovali tempo zápasu domácí. Hosté vedli jen v 8. minutě 5:4 a ve 22. minutě vyrovnali na 11:11. Potom už stále dotahovali náskok domácích házenkářů. O poločase ztráceli Jihočeši čtyři góly. Po přestávce skórovali zase častěji domácí, především Ďurčíkovi se dařilo a zvyšoval náskok Kopřivnice (20:13). Až v 50. minutě se podařilo Třeboni mírně korigovat ztrátu a dotáhla se na rozdíl tří gólů (25:22). Poslední minuty se jí pak sice vydařily, těsně před koncem zápasu úspěšnou střelou Kotlaby a sedmičkou Jordáka upravili Třeboňští skóre na dvoubrankový rozdíl, na vítězství Kopřivnice to ale již nic nezměnilo.