ne 20.5.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Hranice

Frýdek – Místek – Hranice 34:28 (19:16) V posledním domácím zápase zabodovali házenkáři Frýdku, v regionálním derby vyprovodili soupeře z Hranic domů se šestibrankovou porážkou. Od začátku se družstvo Frýdku chopilo vedení, jeho náskok však nebyl dlouho nikterak závratný. V úvodu zápasu se ale v dobrém světle předvedli brankáři obou celků, k vidění bylo i dost rychlých útoků. Frýdečtí si stále udržovali alespoň minimální náskok, jen v 18. minutě se podařilo Hranicím vyrovnat, domácí si ale rychle vzali náskok zpátky a o poločase vedli 19:16. Až do 37. minuty pak byl stav ale zase stále těsný, rozdíl byl jedno až dvoubrankový (21:20). Rozhodující moment zápasu přišel mezi 38. a 44. minutou, kdy pěti brankami v řadě domácí tažení Holbeinem navýšili své vedení na šest gólů a tuto ztrátu už Hranice nedokázaly dotáhnout.