so 26.5.2012 |

Zápas Třeboň - Frýdek Místek

Opravdu smutné rozloučení se sezónou se odehrálo v Třeboni, která s pouhými čtyřmi získanými body neopustila poslední příčku extraligové tabulky. Hrstka diváků se u rybníka Svět dočkala čtyřiceti brankové nálože! Už nástup Frýdku byl zdrcující a po devíti minutách hry to bylo 9:0, ve 20. minutě 18:6. Za celý první poločas skórovali Jihočeši jen devětkrát, zatím co jejich síť dnes přinesla víc štěstí hostujícím rybářům, kteří ji naplnili třiadvaceti střelami. Ve druhé půli byli domácí střelecky trochu úspěšnější, na brankovou smršť v podání frýdeckých střelců ale zdaleka neměli. Prapor domácích pozvedal jen Loskot a Kubíkem, i tak se ale v posledním vystoupení sezóny dočkali nepopulární čtyřicítky.