ne 27.5.2012 |

Zápas Hranice - Brno

Těsným vítězstvím uzavřeli sezónu házenkáři Hranic. Museli o ně ale zabojovat. Do Hranic zavítalo družstvo Králova Pole a po jedenácti minutách vedli Jihomoravané 9:4. Dobře pálil Večeřa, přesný byl i Zima, a tak si po celý první poločas udržovali házenkáři z Brna pohodlný pěti až šestibrankový náskok. V poslední minutě poločasu se ale do šaten předčasně odebral Dolák a po deseti minutách druhé půle i Brož. Oba hraničtí házenkáři bránili s vervou a s větším nasazením, než pravidla připouštějí a korunovali tak svou osobní sezónu červenými kartami. Ve druhé půli se rozstřílel Magrla, úspěšný byl i Indrák s Galusem, exekutorem sedmimetrových hodů, a v zádech měli tradičně výborného Kučerku. Náskok hostů se začal ztenčovat, v 53. minutě dělila oba soupeře jen jediná branka. Závěr byl pak v režii obou brankářů, vydařil se však lépe hranické straně. V 57. minutě to bylo 29:31. Potom už však hosté neskórovali, zatímco do jejich branky padly ještě čtyři střely. Domácí se teprve podruhé v utkání dostali do vedení, avšak v rozhodující okamžik a zajistili si tak poslední letošní vítězství.