so 8.9.2012 |

Zápas Zubří - Kopřivnice

Jen utkání mezi Zubřím a Kopřivnicí mělo poměrně jednoznačný průběh. Po patnácti minutách hry vedli domácí Valaši pětibrankovým rozdílem 8:3 a udržovali si svůj náskok prakticky po celý zbytek poločasu. Až ve 27. minutě po time-outu trenéra Bartoně korigovali Kopřivničtí ztrátu na poločasový dvoubrankový rozdíl. V úvodu druhé třicetiminutovky se hosté přiblížili dokonce na rozdíl jediného gólu, Zuberští se ale pak zase dostali do tempa, začali navyšovat svůj náskok. Střelecky byl dnes opravdu při chuti Jurka, který nasypal do sítě Kopřivnice hned dvanáct branek. Podruhé už stejný zázrak jako na konci první půle kopřivnický kouč udělat nedokázal. Kopřivničtí už ztrátu nestáhli a nakonec podlehli Zubří rozdílem sedmi gólů 22:29.