ne 9.9.2012 |

Zápas Hranice - Dukla Praha

Od začátku disponovala obě družstva agresivními, rychlými obranami a proto diváci zprvu neviděli mnoho branek. Navíc na sebe v dnešním utkání narazili dva v loňské sezóně nesmírně úspěšní brankáři, Kučerka s Petržalou, a tak byl zápas i přehlídkou výborných brankářských zákroků. Zhruba v páté minutě se Dukla ujala dvoubrankového vedení a toto si pak dokázala udržovat přibližně do patnácté minuty. Pak přetáhli těsný náskok na svou stranu pro změnu domácí. Do přestávky pak pokračovala přetahovaná o minimální náskok. V posledních třech minutách dokázali Dukelští využít vyloučení Šíry a o přestávce to tak bylo 12:14. I druhý poločas byl ohromně vyrovnaný. Asi do 45. minuty stále dotahovaly Hranice a zdálo se, že by byly spokojené i s bodem. V poslední minutě to bylo 29:29. Třicáté branky ale dosáhly dříve Hranice, a přestože po dohrávce na Kotrče hosté ještě vyrovnali, branka už uznána nebyla a v remízovém utkání se z vítězství radují Hraničtí.