út 11.9.2012 |

Zápas Lovosice - Přerov

První poločas večerního utkání v Lovosicích byl velmi vyrovnaný. Jen v prvních minutách hry se domácí ujali výraznějšího vedení (5:1), po patnácti minutách zápasu ale bylo skóre vyrovnané po třech brankách, jejichž autory byli přerovští házenkáři Zemánek s Valáškem (7:7, 10:10). Do poločasu pak pokračovala přetahovaná o minimální vedení. O to překvapivější bylo, že se druhý poločas stal naprosto jednoznačnou záležitostí domácích házenkářů. Od začátku druhé půle do 48. minuty skórovali Lovosiští devětkrát, zatímco Hanáci jen jednou z ruky Kavky. Celkově se síť za lovosickým brankářem Šálkem zachvěla v druhém poločase jen šestkrát, naopak lovosičtí Klimt, Berka a Jonáš sypali do branky Přerova střelu za střelou. V počátku vyrovnané utkání tak skončilo dvanáctibrankovou porážkou Přerova.