so 15.9.2012 |

Zápas Kopřivnice - Hranice

V přípravě na sezónu si dokázali Kopřivničtí s Hranicemi poradit a i dnes soupeře od začátku drželi zkrátka. Domácí nedovolili házenkářům Hranic vybudovat si víc než dvoubrankový náskok. Ve 22. minutě to bylo 10:12, těsně před koncem poločasu pak 15:16 a o přestávce bylo skóre vyrovnané. Napínavé to bylo i po přestávce, postupně ale začali mít navrch hráči Hranic. Po deseti minutách hry vedli hosté nejmenším možným rozdílem 21:22. Čadra ale nebyl k zastavení. Sedm minut před koncem svůj náskok házenkáři Hranic navýšili na tři branky 27:30 a utkání dovedli do vítězného konce. Ani branky Bukovského, Gřese a Hojníka nestačily na výraznější korekci nebo obrat a Kopřivnice tak ve druhém kole nejvyšší mužské soutěže podlehla Hranicím rozdílem čtyř branek.