so 22.9.2012 |

Zápas Plzeň - Brno

Poprvé se házenkáři Králova Pole dostali do vedení v sedmé minutě po proměněné sedmičce. Hastík nebyl k zastavení a ostřeloval plzeňskou branku z každé útočné akce. Brněnské navíc podporoval hlavně při sedmimetrových hodech brankář Bavlnka. Zkušený Motlík si sice také připsal řadu zákroků, přesto však domácí ve 25. minutě prohrávali tříbrankovým rozdílem 9:12. Na začátku druhého poločasu domácí zaspali a hostující házenkáři začali svůj náskok ještě navyšovat, ve 45. minutě to bylo už o devět gólů 15:24! Výraznou měrou se na tom podílel Mičola. Domácí ale nerezignovali. Devítibrankové manko korigovali na šest branek, pak už ale jakoby jim došly síly. Soupeři z moravské metropole nakonec podlehli o sedm branek.