ne 11.11.2012 |

Zápas Frýdek Místek - Lovosice

S jediným bodem na kontě zůstávají házenkáři Frýdku a navíc díky dnešnímu vítězství Přerova padají na poslední příčku. Přitom na konci prvního poločasu se jim podařil příznivý obrat. Celých pětadvacet minut prohrávali a to dokonce o pět branek, v závěru poločasu ale Dyba s Kalousem a Hladkým zajistili vyrovnání na poločasových 14:14. V úvodu druhé půle si zase vytvořili hosté dvoubrankový náskok, ve 42. minutě bylo ale opět vyrovnáno a až do začátku poslední desetiminutovky se obě družstva přetahovala o minimální náskok. Potom hra ztratila plynulost, často se přerušovalo. Lépe se s tím ale popasovali Lovosičtí. Minutu před koncem vedli už o šest branek (21:27), v závěru dovolili Frýdku už jen korekci.