so 1.12.2012 |

Zápas Dukla Praha - Hranice

Házenkáři Hranic přijeli na Duklu povzbuzeni šťastným vítězstvím v posledním kole v Brně, ale naopak oslabeni o dalšího hráče základu Galuse. Přesto byli především v prvním poločase domácím více než vyrovnaným soupeřem. Naopak byla to Dukla, kdo musel odpovídat na jedno až dvoubrankové vedení hostů, o které se střelecky staral především Magrla se Stržínkem. Ve 26. minutě vedly Hranice dokonce 6:9, za Duklu korigoval na pouze jednobrankovou poločasovou ztrátu Kastner. Ve druhém poločase to byla úplně jiná Dukla. Aktivní, tvrdá a nekompromisní obrana dovolila hráčům Hranic za prvních dvanáct minut vstřelit jediný gól a naopak z rychlých útoků obrátit skóre (43. minuta 15:11). A protože Petržala v brance domácích čaroval až do konce zápasu a nedovolil Hranicím vstřelit víc než patnáct branek, dovedla nakonec Dukla zápas k pohodovému vítězství.