so 1.12.2012 |

Zápas Brno - Jičín

Pokud máte problémy se srdcem a fandíte brněnským házenkářům, na jejich zápasy raději nechoďte. Brno předvádí výbornou házenou, ale po infarktovém závěru a nešťastné prohře s Hranicemi viděli diváci v hale ve Vodově ulici další nervy drásající koncovku, tentokrát v zápase s Jičínem. V prvním kole u Řáholce skončilo měření těchto celků remízou a i odveta byla velmi vyrovnaná. Celý první poločas byli ve vedení domácí, kteří měli někdy náskok i tří branek. Nicméně Jičín na konci první půle svou hru velmi zpřesnil a nakonec to byli právě hosté, kteří odcházeli do kabiny spokojenější (13:15). I druhý poločas byl velmi vyrovnaný, ani jeden celek se nedostal do víc než dvoubrankového vedení. Devadesát vteřin před koncem se za vyrovnaného vztahu blýskl skvělým reflexním zákrokem proti střele z pivota domácí gólman Bavlnka, z následného útoku dostal domácí do vedení střelou z pravého křídla Barabáš. Posledních pětatřicet vteřin se dohrávalo ve čtyřech mužích v poli na obou stranách, čehož dokázal Jičín využít, a tak i odveta na jižní Moravě skončila „křížkem“.