so 1.12.2012 |

Zápas Kopřivnice - Zubří

Osmé Zubří přijelo na palubovku sousedů z Kopřivnice s touhou zvítězit a odrazit se k ataku na vyšší patra tabulky. Kopřivnice je soused nejen regionální, ale i tabulkový, neboť před tímto zápasem měli domácí čtyři body a seděli na devátém místě tabulky. Zápas byl vyrovnaný jen v první dvacetiminutovce (20. minuta 8:8). Poté hosté zpřesnili obranu, donutili Kopřivnické k sérii chyb a z rychlých útoků je trestali. V této činnosti vynikal kdo jiný než reprezentant Jurka, a tak to bylo ve 26. minutě už 9:16 a domácím se s vypětím všech sil podařilo pouze korigovat na poločasový rozdíl pěti branek. Pokud někdo čekal, že ve druhé půli Zubřané svého soupeře dorazí, byl zklamán. Naopak obětavě hrající domácí poctivou hrou a velkým nasazením ukrajovali z náskoku Valachů (50. minuta 23:26). Následujících pět minut bylo pro výsledek zápasu rozhodujících. Oba celky totiž měly řadu příležitostí, ale ani na jedné straně branka nepadla. Toho nakonec využili přece jen ve svůj prospěch trochu zkušenější hosté, aby v poslední pětiminutovce dovedli utkání k přesvědčivému vítězství.