so 15.12.2012 |

Zápas Lovosice - Zubří

Na osmé příčce se jistě nelíbí ani Zubřanům, stejně tak Lovosice chtěly body, aby udržely kontakt s vedoucí Plzní. A od začátku drželi vedení na své straně právě domácí. V 10. minutě vedli 7:4, o patnáct minut později ale bylo vyrovnáno a remíza svítila na ukazateli skóre i o přestávce. Ve druhém poločase už ale častěji tahali za kratší konec domácí. Na začátku poločasu neproměnil Motl sedmičku, naopak Šlachta, Jurka, Bechný a Horut poslali valašský tým do tříbrankového vedení a pak už Lovosice stále jen dotahovaly zuberský náskok. V závěru podržel Valachy důležitými zákroky brankář Orság a Šlachta v posledních minutách duelu doslov zářil, když udržoval odstup Zuberských stále na třech až čtyřech gólech. Lovosičtí ale v závěru ukázali, že nedovolí Zubří vyloupit jejich pevnost dokonale. Jejich závěr byl zdrcující. Čtyřmi brankami v řadě změnili stav utkání z 28:32 na 32:32, vyrovnávací branku vstřelil Škvařil. To Lovosičtí stihli za pouhé dvě minuty, hráli vabank! Takový obrat rozhodně na konci 58. minuty nikdo nečekal.